Utam második napján kezdődött a kirándulás érdemi része. Első célom a Vöröstorony-szorosban való vonatozás volt, Sulzerrel. Classic mozdonnyal, lehúzható ablakú személykocsikkal, napkelte körül indultam Nagyszebenből (Sibiu), hogy Călimănești állomásig az őszi tájban gyönyörködjek.
Az őszi…